Malta

Language Schools

Hizmetlerimizi ilk günkü heyecan, dinamizm, güvenilirlik ve üstün kaliteyle, Türkiye’de Malta ve İzmir ofislerimiz aracılığıyla devam ettirmekteyiz.

Kimiz?

Uzun yıllar yurtdışı eğitim ve iletişim sektöründe çalışmış uzman bir ekip tarafından yönetilen Malta Language Schools Malta’da bütün dil okullarının Türkiye temsilcisidir. Şirketimizin en büyük avantajı Malta’da ofisinin olmasıdır.

Türkiye’den Malta’ya dil eğitimi ve değişik konularda eğitim almak için gelen Türk öğrencilere okul kaydı, konaklama, adaptasyon ve Malta’da yaşam gibi konularda danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Neler Yapıyoruz?

Uzun yıllar yurtdışı eğitim ve iletişim sektöründe çalışmış uzman bir ekip tarafından yönetilen Malta Language Schools Malta’da bütün dil okullarının Türkiye temsilcisidir.

Türkiye’den Malta’ya dil eğitimi için geldiğinizde Sizi havaalanında karşılıyor, okulunuzdaki ilk gününüzde yanınızda bulunuyor, aynı zamanda konaklama dâhil bir çok konuda Malta’da hizmet veriyoruz.

İlkemiz iyi bir rehber olmak; Malta’da eğitim almak isteyen kişileri kariyer hedefleri doğrultusunda bilinçlendirerek bütçelerine en uygun ve kaliteli eğitim kurumlarına yerleştirmektir.

Hizmet Politikamız
Profesyonel olarak 2015 yılından bu yana tüm öğrencilerimize en etkin şekilde hizmet sunabilmek için, vazgeçemeyeceğimiz en önemli özelliklerimizden birisi güler yüzlü ve tecrübeli danışmanlarımızla sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmettir.
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri memnuniyeti konusunda hassas ve doğru rehberlik hizmeti verme en temel prensibimizdir.
İhtiyaç ve Beklenti
Siz öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kavramadaki başarımız ve hiç yitirmediğimiz heyecanımız bizi kulvarımızda ayrı bir noktaya taşıyor.

b

© 2016 Malta Language Schools